Фінал Кубку області 2009 року. “Прес”-”Легіон”

18.05.2009 автор: Редактор, рубрика: Новини.

СК “ЛЕГІОН” другий рік поспіль
володар Кубку Житомирської області з футболу

17 травня 2009 року на головному майданчику області - Центральному стадіоні міста Житомира відбувся фінальний матч Кубку області з футболу на приз газети “Житомирщина” між ФК “Прес” села Леніно Радомишльського району та  СК”Легіон” міста Житомира.Матч завершився з рахунком 1:2 на користь  житомирського “Легіону”.Рахунок гри на 7 хвилині відкрив  Оніщук Сергій  - ФК “Прес”;на 22 хвилині гравець СК “Легіон” Федоренко Яків відновив паритет, реалізувавши пенальті; на 46 хвилині  другого тайму переможний і останній м”яч фінальної зустрічі забив гравець  житомирян, Сидоренко Олександр.Матч обслуговували: арбітр - Лукашенко Анатолій (Бердичів), Петрусь Петро (Житомир), Загоруйко Андрій (Житомир), 4-й арбітр - Чирчик Олексій (Житомир). Інспектор матчу - Борисов Валентин (Житомир).Нагородження команд проводили: Народний депутат України Тимошенко Микола Михайлович; начальник управління у справах сімї, молоді та спорту облдежадміністрації Власенко Марія Петрівна; депутат обласної ради, заступник голови Житомирського відділення НОК України Чигирь Михайло Андрійович, головний редактор газети “Житомирщина” Панчук Дмитро Оксентович.