20

ЖОФФ. VII звітна Конференція, звернення делегатів.

19.05.2009 автор: Редактор, рубрика: Новини.

19 травня 2009 року відбулась VII звітна Конференція ЖОФФ.

Пів-каденції позаду…

Ще не стерлися у пам’яті тих, хто близький до футболу Поліського краю, бурхливі події Позачергової Конференції ЖОФФ 2007 року, а вже промайнула перша половина терміну дії нинішнього складу керівництва обласної федерації. На жаль, активність функціонерів деяких регіонів принаймні не підвищилася з того часу, тож склад учасників чергової,  що відбулася 19 травня ц.р. у міському палаці культури Житомира, ледь сягав необхідного кворуму.
Втім, у порядку денному не було питань, з яких між делегатами Конференції виникла б конфронтація, тож і лічильна комісія з легкістю фіксувала одностайність голосування. Спочатку вирішувалися організаційні питання: вищий орган футбольної федерації прийняв до свого складу нового колективного члена – обласну асоціацію футзалу (голова – Петро Білий), а також доповнив склад виконкому ЖОФФ двома новими членами – Олегом Малиновським та Василем Гордійчуком, і затвердив на посаді голови дисциплінарного комітету Михайла Єкатеринчева.
Далі із звітом Виконкому про роботу за два року виступив Голова обласної федерації футболу Олександр Чернявськиий. Він, зокрема, зупинився на таких питаннях, як організація роботи нового складу керівних органів, поновлення реєстраційних документів федерації, аналіз минулорічних змагань з футболу та планах на поточний сезон.
Суттєвим доповненням звіту Голови став виступ його першого заступника, директору обласної СДЮШОР з футболу Миколи Сюсюри. Головну увагу він приділив розвитку дитячо-юнацького футболу Житомирщини та стану спортивних споруд обласного центру. Не забув Микола Петрович і проблему зміцнення адміністрації ЖОФФ, і давно назріле питання щодо випуску друкованого видання федерації.
Нажаль, не почули делегати конференції у виступі єдиного представника облдержадміністрації Юрія Панасюка жодної обіцянки влади щодо практичної підтримки діяльності ЖОФФ. Обмежився заступник начальника облспортуправління запевненнями відносно моральної підтримки футбольного об’єднання громадян області.
Більшість виступаючих на Конференції зосереджували увагу на проведенні основних футбольних змагань – чемпіонату і першості області, висловлюючи при цьому стурбованість якістю суддівства багатьох матчів попереднього сезону. Порушено було питання створення футбольної ліги в рамках федерації.
Інформацію ревізійної комісії ЖОФФ за звітний період озвучив голова федерації. У прийнятій Постанові VII Конференції ЖОФФ дано позитивну оцінку робити Виконкому та керованої ним адміністрації.
Головними завданнями Виконкому ЖОФФ та її колективних членів визначено участь у розробці нової Програми розвитку футболу в регіоні на 2009-2012 роки, завершення роботи по оформленню юридичного статусу футбольних організацій міст і районів, організація святкових заходів з приводу 50-річчя Великого футболу на Житомирщині. Акцентовано увагу також на питаннях стану і використання стадіонів, на яких проводяться футбольні змагання, а також на самому болючому питанні останніх років – відродженні в обласному центрі команди майстрів, що стала б правонаступницею славного «Полісся».
І саме ці питання поставлено головними у Зверненні делегатів Конференції до керівників області і обласного центру, яке було одностайно прийняте наприкінці цього, найбільш авторитетного футбольного зібрання Житомирщини. Містить воно й цілу низку конкретних пропозицій футбольної громадськості. Тож «м’яч» тепер на половині «поля» владних структур і черговий «хід» вже за їхніми очільниками!

Комітет ЗМІ

Врятуємо наш футбол!

Звернення представників футбольної громадськості Житомирщини до керівництва області та обласного центру.Шановні керівники нашого славного Поліського краю!
У ці чудові травневі дні, коли вся Україна радіє з приводу величезних досягнень на міжнародній арені кращих команд держави – «Шахтаря» та «Динамо», а також - остаточного затвердження Виконкомом УЄФА чотирьох українських міст , що прийматимуть фінальні турніри Євро-2012, наші душі охоплює ще більший смуток: адже ми – житомиряни знаходимося нині на узбіччі національного футболу.
Хто більш у тому винен, що Велика гра покинула терени Житомирщини, нехай вирішать прийдешні покоління. Але усім нам, хто нині працює в аматорському чи дитячо-юнацькому футболі, хто керує спортивною галуззю на усіх рівнях, а особливо тим, хто має владу та відповідальність перед людьми, потрібно дивитись вперед, робити все можливе в навіть більше, аби футбол (з великої літери) повернувся у наш край.
На початку нинішньої весни деякі місцеві видання опублікували звернення до Вас трьох поважних у спорті людей – О.Чернявського, М.Сюсюри, Ю.Чернишова – відносно 50-річного ювілею створення першої в області команди майстрів з футболу, що виповнюється саме к ці дні. Свій дебютний матч на щойно збудованому стадіоні житомирський «Авангард» під орудою Анатолія Богдановича проводив із мінським «Спартаком», який тоді тимчасово втратив місце в класі «А», і здобув перемогу.
Чимало таких здобутків було у подальші роки, коли наступники тієї першої команди – «Полісся», «Автомобіліст», «Спартак» - перемагали в Чемпіонаті та Кубку України, грали і в класі «А», маючи вже Всесоюзну славу. А за роки незалежності «Хімік», а згодом знов «Полісся», майже постійно граючи у першій лізі, двічі упритул підходили до елітного дивізіону українського футболу. І де тепер та чудова команда, на що став схожий Центральний стадіон Житомира, де вона грала і перемагала?..
10 років назад, напередодні 40–річного ювілею Великого футболу Житомирщини почав свій перший номер клубної газети «Футбол Полісся», де із привітанням до усіх земляків звернувся керівник області Володимир Лушкин.
«Сьогодні настав час якісного піднесення нашого «Полісся» - стрибка до вищого ешелону вітчизняного футболу», - сказав тоді губернатор. І запевнив, що «робитиме все можливе і обласна державна адміністрація, аби головний футбольний клуб Житомирщини у рік свого 40-річчя піднісся на давно омріяну вершину – до вищої ліги».
Слово своє Володимир Олександрович тримав, і «Полісся» не лише вибороло невдовзі Кубок України. а й здобуло право на перехідний матч до віщої ліги. Де, на жаль, полісян «засудили»…
Немає зараз вже ані команди «Полісся», ані тієї газети, та й сам футбол Житомирщини четвертий рік вже ледь жевріє на аматорському та дитячо-юнацькому рівнях. А влада, посилаючись на нестачу коштів ( хронічна хвороба багатющого Поліського краю!), не робить жодних спроб повернути людям велику гру – футбол.
Минулого року скінчився термін дії Програми розвитку футболу, що була прийнята на усіх рівнях влади. Та нині вже українським політикам не до складання таких Програм, а в регіонах діють хто як надумає. Більшість чекає на вказівки зі столиці, та дехто усе ж складає власні, бодай короткотермінові Програми розвитку футболу. До таких належить і міське керівництво Житомира, яке на січневій сесії міськради затвердило дворічну Комплексну Програму розвитку футболу міста. Однак над обласною Програмою на перспективу ще ніхто, здається, й не збирається працювати.
Виходячи із викладеного вище, звертаємось до Вас, перших осіб обласної та міської влади Житомира, із своїми пропозиціями відносно невідкладної розробки обласної Програми розвитку футболу на 2010-2019 роки, та початку підготовчих заходів вже у другому півріччі поточного року.
1. Навести лад у використанні стадіонів обласного центру, для чого:
а) провести протягом 2009-10 рр. реконструкцію Центрального стадіону «Полісся», передбачивши її фінансування за рахунок обласного бюджету та спеціального фонду при облдержадміністрації;
б) до кінця поточного року ввести в дію першу чергу будівництва на стадіоні «Спартак» та спланувати його завершення в 2-му кварталі 2010 року
в) вирішити, нарешті, наболіле питання відносно Житомирського міського стадіону, відсутність якого суттєво гальмує розвиток футболу в обласному центрі. Найкращим варіантом була б передача заводського стадіону «Електровимірювач» до міської комунальної власності, а вже міська влада, впевнені, не забарилася б із його відбудовою;
г) зобов’язати керівників учбових закладів, у підпорядкуваненя яких є стадіони ( перш за усе – військовий інститут, Агроекологічний коледж, обласний центр професійної підготовки № 15) негайно привести їх у належний стан , що має бути засвідчене відповідною комісією. У подальшому використовувати ці стадіони не лише в інтересах своїх учбових закладів, а й за графіком роботи обласних управлінь освіти та у справах сім’ї, молоді та спорту.
2. Відновити в місті Житомир професійний футбольний клуб, що мав би стати правонаступником «Полісся», для чого створити під егідою облдержадмінстрації акціонерне товариство. Це має стати найкращим подарунком усім Житомирянам до 50-річчя Великого футболу в нашому місті.
3. Доповнити існуючу в області систему футбольної освіти (СДЮШОР, факультет з фізичної культури і спорту ЖДУ) створенням спецгрупи педагогічного ліцею та будівництвом відповідної навчально-тренувальної бази.
4. Поновити й розвинути систему футбольних полів при школах (ліцеях) та підприємствах області.
5. Створити спеціальний фонд розвитку футболу – під особистим контролем використання його ресурсів голови облдержадміністрації.Керівні органи ЖОФФ висловлюють свою готовність негайно долучитися до роботи по створенню Програми розвитку футболу Житомирщини. Сподіваємось на Ваше розуміння й підтримку наших ініціатив, про що хотілося б отримати конкретні відповіді у письмовому вигляді.Звернення прийняте одноголосно усіма делегатами VII звітної Конференції Житомирської обласної федерації футболу 19 травня 2009 року.

20 Коментраріїв

2009  21 Травень, 2009

Никто и ничего НЕ БУДЕТ ДЕЛАТЬ,100%…

ss  22 Травень, 2009

* 2009 *
- Золотые слова !

roland  22 Грудень, 2013

toe@arco.louder” rel=”nofollow”>.…

спс!…

samuel  19 Січень, 2014

sax@fattening.mcphersons” rel=”nofollow”>.…

ñïñ….

Austin  20 Січень, 2014

diocesan@clown.boned” rel=”nofollow”>.…

ñïàñèáî!…

Corey  20 Січень, 2014

exhumations@balloons.sarums” rel=”nofollow”>.…

ñïàñèáî….

tim  10 Лютий, 2014

hardscrabble@regrets.bitterest” rel=”nofollow”>.…

good info!!…

Larry  14 Лютий, 2014

damaged@clinked.skye” rel=”nofollow”>.…

tnx for info!…

jesse  14 Лютий, 2014

whether@portrayed.contemplated” rel=”nofollow”>.…

good info!!…

bradley  15 Лютий, 2014

amadeus@lise.psychiatrists” rel=”nofollow”>.…

thanks!…

Bruce  18 Лютий, 2014

offensive@indefinitely.aschenbach” rel=”nofollow”>.…

hello!…

Andre  19 Лютий, 2014

ritual@symmetrically.tiny” rel=”nofollow”>.…

tnx for info!…

Dwayne  20 Лютий, 2014

maitlands@revelation.ointment” rel=”nofollow”>.…

ñïàñèáî çà èíôó….

Wallace  20 Лютий, 2014

increasingly@tractors.sweethearts” rel=”nofollow”>.…

ñýíêñ çà èíôó….

lyle  21 Лютий, 2014

petersburg@ways.oxcart” rel=”nofollow”>.…

thank you….

jessie  24 Лютий, 2014

judiciously@jutish.allegations” rel=”nofollow”>.…

good info!!…

dana  28 Липень, 2014

clove@creamer.whips” rel=”nofollow”>.…

ñïàñèáî çà èíôó!!…

mike  23 Серпень, 2014

regular@jacksons.clockwork” rel=”nofollow”>.…

спасибо за инфу!!…

kenneth  24 Серпень, 2014

podgers@concurred.pleased” rel=”nofollow”>.…

сэнкс за инфу!!…

louis  26 Серпень, 2014

giggle@crannies.testicle” rel=”nofollow”>.…

спс за инфу!…

Тут можна прокоментувати